• wooden
PostPrime/Post prime News/Wyniki/Noc w NBA: Wielka Minnesota

Noc w NBA: Wielka Minnesota

7 spotkań. Jedno znaczące. Jedno rozstrzygnięte po końcówce. I Wolves robiący +44 na przestrzeni 20 minut w meczu przeciwko Clippers.

• Wrócił OG Anunoby ze swoim posranym +/- więc można było w ciemno założyć, że Knicks z nim na boisku będą co najmniej +20
  • Pomogło tu też to, że Thibs wyciągnął w ostatnich dniach swoją obronę na absurdalny poziom – Nowy Jork w trzecim kolejnym meczu zatrzymał rywali poniżej 80 punktów:

• Victor Wembanyama drugi raz z rzędu został debiutantem miesiąca – ale ten mecz nie był jego najlepszym
  • Jeremy Sochan z bardzo dobrym spotkaniem na 21/8/2/1/1 przy 7/8 za 2 i 2/6 za 3.
  • Po kontuzji Alperena Senguna, Ime Udoka wprowadził do pierwszej piątki niesamowicie zbierającego i broniącego Amena Thompsona, a na centrze wylądował Jabari Smith – i choćby z tego powodu warto obejrzeć ten mecz
  • Końcówka była bardzo wyrównana, ostatni kosz z gry zdobył Jeremy Sochan na 18 s przed końcem doprowadzając do stanu 98-99, a dalej już mieliśmy po prostu konkurs osobistych, w którym obie strony trafiały swoje rzuty, co skończyło się wygraną Rockets

Boston Celtics 123 : 107 Utah Jazz