PostPrime/Post prime News/Wyniki/Noc z NBA: Seria Celtics

Trzy mecze w nocy, jeden zapowiadał się obiecująco, a dwa nie…

…i faktycznie tylko jeden był wyrównany.

• Za to Paolo Banchero w równie zimnym i smutnym Detroit trafił gorącego gamewinnera po naprawdę fajnym meczu

Mamy dla Was dobrą wiadomość!

PostPrime na Spotify:

Orlando Magic 112 : 109 Detroit Pistons

• Po kompromitującym starcie sezonu, jeśli jest jedna drużyna z dołu tabeli, która nie będzie chamsko tankowała – są to Detroit Pistons. W tym momencie ta organizacja walczy o kolejne wygrane, bo po tej całej ogólnoligowej bece, do rekordowej serii porażek nie mogą sobie pozwolić na rekordowo zły bilans
  • Magic kilka razy uciekali na 10+ punktów, ale Pistons za każdym razem wracali do meczu, mimo że prowadzili w nim raptem kilka razy i zawsze minimalnie
  • Pomagał im w tej pogoni świetny Cade Cunningham – 26/7/4/1 mimo bardzo dobrej obrony rywali
  • Z drugiej strony All Defensive obrońca, Jalen Suggs, kompletnie zamknął Jadena Iveya – 3/14 z gry gracza Pistons i 14 punktów przy 6/7 z gry Suggsa
  • W Detroit Jalen Duren jest szalenie regularny – 16 punktów, 11 zbiórek, 3 asysty, 1 przechwyt, 4 bloki
  • Simone Fontecchio wygląda na względnie niezły transfer Pistons robiąc to co robił Bojan Bogdanovic i trochę lepiej broni – 7/13 z gry i 17 punktów
  • Cóż, Banchero przy gamewinnerze zrobił kroki, nie bójmy się tego powiedzieć – jednak sędziowie to zaliczyli, ratując tym jego fatalny mecz. Do momentu trafienia gamwinnera i wolnego na poprawkę, Paolo trafił ledwie 4 z 16 rzutów i zdobył 12 punktów